فریم عینک آفتابی طبی که افکار مردان غریبه را می خواند

به عنوان یک قاعده کلی، فریم عینک آفتابی طبی شما باید برای ایجاد تعادل در صورت شما کار کند.

اما با گزینه‌های بسیار زیادی که ارائه می‌شود، تلاش برای تصمیم‌گیری بهترین گزینه برای شما می‌تواند ترسناک باشد.

خلاصه ما را در مورد جالب ترین و شیک ترین مشخصات برای خرید فریم عینک همین الان وارد کنید.

فریم عینک باریک که در رنگ‌های آبی و مشکی موجود است، از برند طراح Fendi می‌آید.

برای کسانی که به دنبال یک جفت روزمره با کمی لوکس هستند، ایده آل است. Fashion Eyewear چت های اینترنتی زنده با بینایی شناسان را ارائه می دهد تا انتخاب فریم عینک بعدی شما را تا حد امکان بدون درز انجام دهد.

ما در بالا و پایین برای انواع سبک‌ها متناسب با هر جنسیت و شکل صورت جستجو کرده‌ایم.

به عنوان مثال، صورت های مربعی باید قاب های گرد یا بیضی شکل را انتخاب کنند تا ویژگی های زاویه ای را نرم کنند، در حالی که چهره های گرد می توانند از فریم های مربع گسترده تر بهره ببرند که حس ساختار را به شما می دهد.

چهره های بیضی بیشترین انتخاب را دارند، زیرا همه کاره ترین آنها برای پوشیدن عینک (چیزهای خوش شانس) است. در نهایت، مانند همه چیزهای مد، شما می توانید هر ظاهری را تا زمانی که با اطمینان پوشیده شده است، از خود ببرید.

به ویژه در بخش فریم عینک سبک‌های مختلفی را ارائه کرد.

ما برای این جفت مارک دار از خانه مد ایتالیایی گاگا هستیم. اگرچه جزئیات طلایی روی پل و بازوها وجود دارد، قاب شفاف آن را برای هر کسی که می‌خواهد ظاهر فریم عینک را تغییر دهد، ایده‌آل می‌کند.  آنها عملاً نامرئی خواهند بود.

اگر ظاهر لیبل های طراح را دوست دارید، Superdrug Glasses Online مجموعه ای از نام های بزرگ را با قیمت های بسیار مناسب ارائه می دهد. این جفت استات از Gant دارای لولاهای فنری و اندازه متوسط است که به آنها جذابیت جهانی می بخشد.

امتیازهای جایزه برای رنگ لاک‌پشتی و آبی برای افزودن رنگی به ظاهر شما.

این طرح از استات و با رنگ زرد بژ در قاب شفاف ساخته شده است، این طرح برای همه جنسیت ها و بسیاری از موقعیت ها مناسب است.

ممکن است فکر کنید چشم‌های گربه‌ای فقط برای فریم عینک آفتابی هستند، اما کالوین کلین آن‌ها را برای استفاده روزمره، باران یا درخشش دوباره طراحی کرده است.

این فریم عینک ساخته شده از فلز، دارای لنزهای مقاوم در برابر خش و یک کیف و پارچه تمیزکننده است، بنابراین می توانید آنها را برای سفر ایمن نگه دارید.

 

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.