گروه بازرگانی بیردکو
یکشنبه - ۲ آبان ۱۴۰۰
خانه / ساعت دیواری دوطرفه / فروشگاه ساعت دیواری دوطرفه پلی استر خوب روانگرد

فروشگاه ساعت دیواری دوطرفه پلی استر خوب روانگرد

در هر فروشگاه ساعت دیواری ، نوع دوطرفه آن که از موتور روانگرد بهره گرفته و بدنه پلی استر دارد، از جمله پرفروش ترین ها بشمار آمده و تقاضای زیادی برای آنها وجود دارد.

ساعت های دیواری معمولا با توجه به نوع کاربردشان طراحی می شوند. به این ترتیب که با در نظر گرفتن اینکه در کدام مکان باید نصب گردد، شکل ظاهری آنها ساخته می گردد. بی شک هر چقدر ساعت ها با توجه به محیط طراحی شود، قطعا از نظر مصرف کننده ها بهتر بوده و در انتخاب آنها راحت تر اقدام می کنند.

در برخی از سالن ها و مکان های بزرگ نیاز است ساعت دیواری به گونه ای نصب شود که از جهات مختلف قابل رویت باشد. لذا برای چنین مکانهایی ساعت دیواری دوطرفه توصیه می شود. زیرا می توان آنها را به گونه ای نصب کرد که دید کامل داشته باشند.

فروشگاه ساعت دیواری

ساعت دیواری دوطرفه پلی استر

ساعت های دوطرفه به دلیل داشتن دو صفحه پشت به پشت می توانند به راحتی در مکانهای بزرگ نصب گردیده و اغلب افراد زمان را به خوبی ببینند. این ساعت ها که از نظر مقاومت نیز مورد توجه بوده، معمولا به گونه ای انتخاب شده که بدنه ای مقاوم داشته باشند.

ساعت هایی که از بدنه پلی استر بهره می گیرند، از آن جهت که در برابر ضربه و فشار مقاومت خوبی داشته، برای مکان های مختلف بیشتر انتخاب و تهیه می شوند. این ساعت ها می توانند مدت زمان طولانی بدون هیچ گونه مشکلی به فعالیت خود ادامه داده و دچار آسیب نشوند.

فروشگاه ساعت دیواری

فروشگاه ساعت دیواری دوطرفه

بی شک اغلب خریداران هنگام مراجعه به فروشگاه ساعت دیواری، در مورد بهترین نوع ساعت مشورت می گیرند. چرا که قصد تهیه ساعتی درجه یک و با کیفیت را دارند.

از بهترین انواع ساعت های دیواری دوطرفه که می تواند عملکرد خوبی داشته باشد، ساعتهای روانگر بوده که موتور بسیار قوی و خوبی دارند. این ساعت ها را می توان با هزینه کم تهیه و استفاده کرد.

منبع: گروه بازرگانی بیردکو

جهت مشاوره ، خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سید اسماعیل موسوی
راه های ارتباطی :
شماره موبایل: 09127727822
دفتر مرکزی: 02155710279
شماره فکس : 02155710279

مطلب پیشنهادی

ساعت دیواری مدرن صادراتی دوطرفه مدل ۹۷

هر چقدر انواع ساعت دیواری مدرن دوطرفه با مدل های جدید سال ۹۷ در مراکز …

تلگرام