گروه بازرگانی بیردکو
یکشنبه - ۲ آبان ۱۴۰۰
خانه / ساعت دیواری فانتزی / ساعت دیواری کودکانه فانتزی طرح گل ۲۰۱۸

ساعت دیواری کودکانه فانتزی طرح گل ۲۰۱۸

ساعت دیواری کودکانه طرح گل که به صورت فانتزی تولید می شود، بیشتر برای اتاق کودک استفاده شده و با رنگ های متنوع و زیبا موجود است.

زیبایی از شاخصه هایی ست که در افزایش فروش تاثیر زیادی دارد. به همین دلیل همیشه ساعت ها از موادی تولید شده که در افزایش زیبایی و مقاومت آنها بیشترین تاثیر را داشته باشد. ساعت های فانتزی که امروزه در بازار سر و صدای زیادی کرده است، از جنس پلاستیک بوده و بسیار شفاف اند. با توجه به اینکه ساعت دیواری فانتزی بیشتر در ابعاد متفاوت و طرح های متنوع وارد بازار می شود، تقریبا با سلیقه های مختلف سازگاری دارد. از آنجا که برش بدنه این ساعت ها به صورت دستگاه های تخصصی صورت می گیرد، می توان زیبایی طراحی را نیز به خوبی دید.

ساعت دیواری کودکانه

ساعت دیواری کودکانه فانتزی

از جمله ساعت های دیواری فانتزی که از سوی افراد مختلف مورد توجه بوده و راحت تر خریداری می شود،ساعت های کودکانه هستند. این تولیدات به دلیل داشتن طرح های فانتزی و زیبا همیشه مورد علاقه کودکانه بوده و سعی در انتخاب آنها برای اتاق خود دارند.

از مهمترین مزیت این ساعت ها می توان به موارد زیر اشاره نمود:

  • تنوع رنگ
  • طرح های متفاوت
  • بر گرفته از کارتون های مورد علاقه کودکان
  • سایزهای مختلف
  • قیمت مناسب
  • استحکام آن در برابر ضربه
  • نصب آسان بر روی دیوار

ساعت دیواری فانتزی طرح گل

یکی از پر فروش ترین انواع ساعت دیواری کودکانه که از جنس پلاستیک بوده، دارای طرح گل بوده که بسیار دوست داشتنی اند. زیرا می توان طرح های متنوع و زیبایی از آن را در مراکز فروش دیده که از سوی خریداران مختلف انتخاب می شوند. همچنین رنگ هایی که در این ساعت های دیواری بکار گرفته شده به واقعیت نزدیک بوده که سبب افزایش محبوبیت آنها نیز خواهد گردید.

منبع: گروه بازرگانی بیردکو

جهت مشاوره ، خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سید اسماعیل موسوی
راه های ارتباطی :
شماره موبایل: 09127727822
دفتر مرکزی: 02155710279
شماره فکس : 02155710279

مطلب پیشنهادی

ساعت دیواری عددی فانتزی اتاق برای صادرات

چرا تولید های داخلی ساعت دیواری عددی فانتزی را به گونه ای تولید کرده که …

تلگرام