گروه بازرگانی بیردکو
یکشنبه - ۲ آبان ۱۴۰۰
خانه / ساعت دیواری دیاکو / ساعت دیواری پلی استر حرفه ای مرغوب تولید دیاکو

ساعت دیواری پلی استر حرفه ای مرغوب تولید دیاکو

ساعت دیواری پلی استر را شرکت های حرفه ای و متخصص مانند دیاکو در ایران تولید می کنند. لذا در مقایسه با برندهای وارداتی عملکرد بهتری در بازار دارند.

هر چقدر جنس بدنه ساعت دیواری با کیفیت تر و مقاومت تر باشد، قطعتا مدت طولانی بدون مشکل کار می کند. چرا که اگر به آن ضربه ای وارد شود، لوازم اصلی را بدنه حفظ کرده و می توان از خرابی آن جلوگیری نماید.

لذا هر تولید کننده به منظور افزایش مقاومت و کیفیت ساعت دیواری بهترین ماده اولیه را برای قالب ریزی و بدنه اصلی انتخاب می کنند. از جمله پر استفاده ترین مواد برای ساخت ساعت دیواری، پلی استر بوده که به راحتی در دسترس شرکت هاست. این مواد به دلیل داشتن سختی و مقاومت بالا، در تولید لوازم زیادی بکار گرفته می شوند که ساعت دیواری یکی از معروفترین آنها ست.

ساعت دیواری پلی استر

ساعت دیواری پلی استر

بسیاری از مصرف کننده ها را می توان دید که ساعت دیواری پلی استر را در مقایسه با دیگر ساعت ها ترجیح می دهند. چرا که مزیت هایی مانند

  • کیفیت بالا
  • تنوع طرح
  • مقاومت خوب
  • قیمت ارزان
  • رنگ بندی متنوع

داشته و خرید آنها را توجیه پذیر می کند. از همین رو شرکت های حرفه ای تولید کننده ساعت دیواری، مواد اولیه پلی استر را به صورت ویژه در ساحت ساعت بکار می گیرند. این ساعت ها در اشکال و سایزهای مختلف موجود بوده تا خرید آنها با توجه به نیاز هر شخص آسان تر باشد.

ساعت دیواری پلی استر

تولید ساعت دیواری دیاکو

شرکت های معتبر ایرانی را نیز می توان دید که بیشترین استفاده را از مواد پلی استر کرده و انواع ساعت دیواری را به کمک آنها طراحی و عرضه می دارند. این ساعت ها وقتی در مراکز فروش مختلف پیشنهاد داده می شوند، با استقبال بسیار خوب از سوی مصرف کننده ها همراه خوهند بود.

منبع: گروه بازرگانی بیردکو

جهت مشاوره ، خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سید اسماعیل موسوی
راه های ارتباطی :
شماره موبایل: 09127727822
دفتر مرکزی: 02155710279
شماره فکس : 02155710279

مطلب پیشنهادی

ساعت دیواری مدرن پذیرایی بزرگ تولید دیاکو

تولیدی دیاکو که انواع ساعت دیواری مدرن پذیرایی را با استانداردهای مختلف مانند اندازه و …

تلگرام