گروه بازرگانی بیردکو
یکشنبه - ۲ آبان ۱۴۰۰
خانه / ساعت دیواری مارال / ساعت دیواری مارال طرح چوب صادراتی ارزان قیمت

ساعت دیواری مارال طرح چوب صادراتی ارزان قیمت

آیا با ساعت دیواری مارال آشنایی دارید؟ آیا می دانید این برند انواع تولیدات خود را مانند ساعت طرح چوب با قیمت ارزان به بازار عرضه می دارد؟

در راستای تولید و عرضه یک محصول، وقتی شرکت های مختلف ورود پیدا می کنند، می توان رقابتی سازنده را شاهد بود. چرا که هر تولیدی سعی در عرضه محصولی بهتر داشته تا گوی رقابت را از دیگران گرفته و فروش بهتری داشته باشد. این موضوع را می توان در بازار ساعت دیواری نیز به خوبی دید. زیرا هم تنوع محصول زیاد بوده و هم شرایط تولید آن برای شرکت های مختلف فراهم گردیده است. در این صورت برنده تولید کننده ای ست که نیاز مشتریان را با محصولات بهتر تامین کند. با توجه به برندهای مختلف ساعت دیواری در بازار، بی شک انتخاب آنها براساس مزیت های رقابتی خواهد بود. زیرا این تولیدات باید از نظر کیفیت در حد مطلوب بوده و بتوان بدون مشکل از آنها بهره گرفت.

ساعت دیواری مارال

تولیدی مارال سازنده ساعت های دیواری با مارک کوارتز

یکی از برندهای ساعت دیواری که در بازار می توان مدل های مختلفش را در مراکز زیادی دید، مارال است. تولیدی ساعت دیواری مارال در سال ۱۳۸۳ شروع به فعالیت نموده و امروز با امکان تولید دهها ساعت دیواری متفاوت در رنگها و طرح های مختلف پاسخگوی انواع سلیقه ها است . این شرکت که محصولات بسیار زیبا، مقاومت و استاندارد را به بازار عرضه می دارد، در جذب مشتری توانسته موفق باشد. از مهمترین دلایلی که ساعت دیواری مارال با فروش خوبی همراه بوده، بهره گیری از موتورهای مقاوم با طول عمر بالاست.

برخی از مدل های ساعت دیواری شرکت مارال عبارتند از:

  • ساعت دیواری تبلیغاتی
  • ساعت دیواری رنگارنگ
  • ساعت دیواری طرح سنتی
  • ساعت دیواری طرح چوب
  • ساعت دیواری دیجیتالی
  • ساعت دیواری طرح برنز
  • ساعت دیواری گرد
  • ساعت دیواری تقویم دار
  • ساعت دیواری طرح جدید

یکی از مدلهای زیبای این شرکت ، ساعت دیواری طرح چوب است که دو نمونه از این طرح در این صفحه به نمایش گذاشته شده است .

ساعت دیواری مارال

خرید ساعت دیواری مارال ارزان قیمت

این که بسیاری از خریداران به دنبال ساعت دیواری ارزان قیمت بوده، موضوعی کاملا طبیعی ست. به عقیده آنها می توانند با هزینه کمتر هر چند وقت ساعت دیواری را با طرح های جدید تعویض کرده و محصول بهتری را خریداری کنند. لذا شرکت مارال به منظور جذب این مشتریان، انواع ساعت دیواری را با قیمت نسبتا مناسب به بازار عرضه داشته تا بهره گیری از آنها برای افراد مختلف محیا شود.

منبع: گروه بازرگانی بیردکو

جهت مشاوره ، خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
سید اسماعیل موسوی
راه های ارتباطی :
شماره موبایل: 09127727822
دفتر مرکزی: 02155710279
شماره فکس : 02155710279

مطلب پیشنهادی

ساعت دیواری سفید طرح جدید مارال ارزان

ساعت دیواری سفید با طرح جدید که با برند مارال ارائه می شود، قطعا با …

تلگرام