استفاده از رب گوجه جوانه تهوع صبحگاهی را از بین می برد

یک وعده رب گوجه جوانه نیز کالری و کربوهیدرات بیشتری دارد.

در نهایت، از نظر ارزش غذایی، رب گوجه فرنگی با وجود استفاده در مقادیر کمتر، گزینه سالم تری نسبت به سس گوجه فرنگی ارائه می کند.

استفاده از سس گوجه فرنگی به عنوان جایگزین رب گوجه فرنگی.

می توان از سس گوجه فرنگی به عنوان جایگزین رب گوجه فرنگی استفاده کرد. با این حال، قوام رقیق‌تر و محتوای آب بالاتری نسبت به خمیر دارد.

همچنین طعم شدید مشابهی ندارد.

به همین دلیل، احتمالاً متوجه خواهید شد که باید تقریباً دو برابر مقدار سسی که می‌زنید برای ایجاد همان مقدار طعم استفاده کنید.

از آنجایی که از حجم بیشتری از سس استفاده کرده اید تا به طعم و قوام رب مشابهی دست پیدا کنید، احتمالاً متوجه خواهید شد که بسیار بیشتر از آنچه در نظر گرفته اید در دسترس دارید.

برای حل چنین مسائلی می توانید به سادگی اجازه دهید سس روی حرارت ملایم بپزد و در نهایت شروع به کم شدن کند.

رب

اگر می خواهید سس را جایگزین رب گوجه فرنگی کنید، باید آن را با آب رقیق کنید.

این به این دلیل است که رب مقدار مایع کمتری دارد و بسیار رقیق‌تر از سس گوجه‌فرنگی است.

طعم آن نیز کمی متفاوت است، بنابراین از افزودن مقدار کمی نمک سود خواهید برد، زیرا اسیدیته را متعادل می کند و آن را به غذاهایی که در درجه اول نیاز به استفاده از سس گوجه فرنگی دارند، لذت بخش تر می کند.

اگر در حال ایجاد یک وعده غذایی با طعم غنی هستید، این گزینه مناسبی است زیرا می توانید از هر دو چاشنی در مراحل مختلف فرآیند پخت و پز استفاده کنید.

همچنین می توان سس گوجه فرنگی را جایگزین رب گوجه فرنگی کرد و بالعکس. با این حال، اگر سعی کنید این کار را انجام دهید، مهم است که تفاوت‌های قوام و طعم را در نظر بگیرید تا مطمئن شوید که جایگزین مناسبی برای غذای شما می‌شود نه جایگزینی که طعم آن را تغییر می‌دهد.

همانطور که گفته شد، یک خمیر غلیظ تر است و بنابراین باید رقیق شود تا به قوام مشابهی مانند سس برسد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.